All Purpose

All Purpose


1977 yılında kurulan firmamız, ülkemizde yat ve marina halatları üretimi konusunda öncü ve lider bir kuruluş olup, TS EN ISO 9001:2008 kalite standardı ile hizmet vermektedir. Ülkemizde ve yurtdışında özellikle son yıllarda büyüyen bir sektör olan marina ihtiyaçlarına / projelerine yönelik, yüksek mukavemetli halatlar üreterek; bu halatları özel kasa sistemleri ile montaja hazır hale getirmekteyiz.


Türkiye çapında 90’a yakın halat satış noktamız ile siz sevgili denizseverlere ulaşabilmekteyiz. Bununla beraber, yapılan yatırımlar ile makine parkurumuzun son yıllarda büyümesi ve üretim kalitemizin dünya standartlarında gelişmesine paralel olarak, halat ihracatımızın da artması sağlanmıştır.


Firmamız Çekim Halat Yelken A.Ş.; 15 seneyi aşkın süredir Türkiye Distribütörü olduğu, dünyanın en eski ve kalitesi ile bilinen markası İngiliz Marlow Ropes firmasının yüksek teknolojiye sahip muhtelif çap ve özelliklerdeki halatlarını da denizcilerimize ve farklı sektörlere ulaştırmaktadır.


Şirketimiz, yatçılığın ve yelken sporunun daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için katkıda bulunmakta; sektördeki büyümeye paralel olarak hizmet kalitesini de arttırmaya yönelik yurtiçi ve yurtdışı eğitimlere devam etmektedir.

Refine Search

Product Compare (0)

Net

..

2,050.00TL Ex Tax: 2,050.00TL
Showing 1 to 1 of 1 (1 Pages)