Fish Farming

Fish Farming

1977 yılında kurulan firmamız, yat ve marina halatları üretimi yanında balık çiftlikleri için de yüksek mukavemetli hammaddeler ile ürettiği halatları yurdumuzda bulunan çiftliklere ulaştırmaktadır. Örgülü Polyester ve 3 Kollu Polyester tip halatlarımız; diğer alanlarda kullanılması dışında bu amaca da uygun şekilde üretilmektedir.Türkiye çapında 90’a yakın halat satış noktamız ile siz sevgili denizseverlere ulaşabilmekteyiz. Bununla beraber, yapılan yatırımlar ile makine parkurumuzun son yıllarda büyümesi ve üretim kalitemizin dünya standartlarında gelişmesine paralel olarak, halat ihracatımızın da artması sağlanmıştır.

Firmamız Çekim Halat Yelken A.Ş.; 15 seneyi aşkın süredir Türkiye Distribütörü olduğu, dünyanın en eski ve kalitesi ile bilinen markası İngiliz Marlow Ropes firmasının yüksek teknolojiye sahip muhtelif çap ve özelliklerdeki halatlarını da denizcilerimize ve farklı sektörlere ulaştırmaktadır.

Şirketimiz, yatçılığın ve yelken sporunun daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için katkıda bulunmakta; sektördeki büyümeye paralel olarak hizmet kalitesini de arttırmaya yönelik yurtiçi ve yurtdışı eğitimlere devam etmektedir.

Product Compare (0)

Braided Polyester

Applications : Mainsail Halyard Genoa Halyard Spinnaker Halyard Mainsail Sheet Genoa Sheet Spinnaker Sheet Mainsail Ca..

0.00TL Ex Tax: 0.00TL

Braided PP Floating

Applications : Mooring All Purpose Dia Weight  Kg/100m Breaking L.  (Kgf) 10mm 3,70 1.125 12mm 6,70 1.620 1..

0.00TL Ex Tax: 0.00TL
Showing 1 to 2 of 2 (1 Pages)